יחידת בקרה NMS2001-I
תיאור קצר:
סוג גלאי:גלאי חום ליניארי עם טמפרטורת אזעקה קבועה
מתח הפעלה:24V DC
טווח מתח מותר:מתח ישר 20V-מתח ישר 28V
זרם המתנה≤60mA
זרם אזעקה≤80mA
איפוס מעורר אזעקה:איפוס ניתוק
אינדיקציה של מצב:
1. אספקת חשמל יציבה: נורית חיווי ירוקה מהבהבת (תדר של כ-1 הרץ)
2. פעולה רגילה: נורית חיווי ירוקה דולקת באופן קבוע.
3. אזעקת אש בטמפרטורה קבועה: נוריות חיווי אדומות דולקות באופן קבוע
4. תקלה: מחוון צהוב דולק באופן קבוע
סביבת הפעלה:
1. טמפרטורה: – 10 מעלות צלזיוס – +50 מעלות צלזיוס
2. לחות יחסית ≤95%, ללא עיבוי